1982 – 1983 навчальний рік

Серпень 1982 року – відкриття Новогуйвинської середньої школи, збудованої за ініціативою командування військової частини А – 15-76 на кошти Міністерства оборони за типовим проектом на 1100 учнів./Files/images/відкриття 1.jpg

1987 – 1988 навчальний рік

Школа – перша у Житомирському районі переходить на поглиблене вивчення предметів; відкривається клас з поглибленим вивченням математики (вчитель В.І. Слінчук).

1991 – 1992 навчальний рік

Колективом школи створено власний Статут.

Директор школи, Л.І. Мозгових, обрана делегатом І Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників України.

1992 – 1993 навчальний рік

Новогуйвинська середня школа першою у районі перейшла на п’ятиденний робочий тиждень.

Визнана кращим навчальним закладом у районі.

1993 – 1994 навчальний рік

Школа займає І місце на районних предметних олімпіадах.

1993 – 1994 навчальний рік

Школа займає І місце на районних предметних олімпіадах.

1995 – 1996 навчальний рік

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 5 квітня 1994 року №228 та Положення про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів виконком районної ради народних депутатів рішенням від 7 червня 1995 року №66 затвердив функціонування Новогуйвинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Учні школи посіли І місце за результатами районних предметних олімпіад та ІІ місце у першості Житомирського району з баскетболу.

1996 – 1997 навчальний рік

Команда юнаків зайняла ІІ місце у першості Житомирського району з волейболу.

1998 - 1999 навчальний рік

Наказом по управлінню освіти Житомирської облдержадміністрації від 16 березня 1999 року №48 "Про удосконалення мережі закладів та установ освіти, базових для проведення педпрактики курсантів ОІУВ" Новогуйвинську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів визнано базовою за напрямком "Школознавство".

Народження театру-студії "Птоша" (керівник - вчитель зарубіжної літератури С. В. Журавльова) і його виступи у Денишівському будинку дитини.

1999 – 2000 навчальний рік

Вчитель школи в. І. Слінчук стала переможцем обласного туру конкурсу "Вчитель року-2000" в номінації "Вчитель математики".

2000 – 2001 навчальний рік

У школі зароджується волонтерський рух.

Учні беруть активну участь в районній молодіжній акції «Молодь обирає здорове майбутнє».

2001 - 2002 навчальний рік

Учні школи у районних предметних олімпіадах вибороли 30 призових місць, а в обласних - 6.

Створюється гурток журналістики (керівник С. В. Журавльова) і випускається шкільна газета "Ідея Фікс"

2002 - 2003 навчальний рік

За результатами передатестаційної експертизи робота адміністрації та педагогічного колективу школи оцінена на "ВІДМІННО".

Учні школи вибороли на обласних олімпіадах 11 призових місць.

Школа стала переможцем конкурсу "Школа року-2003".

Вчитель української мови та літератури О. Ф. Ярошенко стала призером районного конкурсу "Вчитель року-2003" у номінації "Вчитель української мови та літератури".

На базі школи відкрито музей освіти району

2003 – 2004 навчальний рік

Опираючись на матеріали самоаналізу про матеріально-технічне, кадрове та навчально-методичне забезпечення, експертна комісія визнала Новогуйвинську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів спроможною проводити діяльність по забезпеченню громадян повною загальною середньою освітою на рівні державного стандарту.

На основі цього та враховуючи високу результативність навчального закладу не тільки на рівні району, а й області, експертна рада встановила Новогуйвинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів атестаційну оцінку “Атестовано з відзнакою”.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю Президент України присвоїв почесне звання «Заслужений працівник освіти України» директору школи Л.І. Мозгових.

Вчитель біології О.П. Завада стала призером обласного конкурсу «Вчитель року».

Учениця 9-А класу Наталія Малиновська стала призером Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені П. Яцика.

14 учнів стали призерами обласних олімпіад.

Оздоровчий табір школи з денним перебуванням «Сонечко» одержав І місце в районному огляді-конкурсі виховної роботи серед дитячих оздоровчих закладів системи освіти.

Вчитель біології О.П. Завада стала призером обласного конкурсу «Вчитель року».

Учениця 9-А класу Наталія Малиновська стала призером Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені П. Яцика.

14 учнів стали призерами обласних олімпіад.

Оздоровчий табір школи з денним перебуванням «Сонечко» одержав І місце в районному огляді-конкурсі виховної роботи серед дитячих оздоровчих закладів системи освіти.

Учні школи посіли ІІ місце у загальнокомандному заліку районної Спартакіади серед школярів та І місце у командному заліку першості Житомирського району з плавання серед школярів.

2004 –2005 навчальний рік

За високі результати у навчанні та вихованні учнів розпорядженням голови обласної державної адміністрації Сергія Рижука "Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів освіти", відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації та статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту" реорганізовано Новогуйвинську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів Житомирського району у Новогуйвинську гімназію Житомирського району 4 листопада 2004 року. Статут гімназії затверджений рішенням 20 сесії Житомирської районної ради від 3 січня 2005 року.

Гімназія зайняла І місце у предметних районних олімпіадах; здобула 16 призових місць в обласних олімпіадах з математики, фізики, історії, української мови, англійської мови, трудового навчання.

У гімназії учні стали займатися науково-дослідними роботами та вперше захищали свої науково-дослідні роботи у територіальному відділенні Малої академії наук України, здобувши при цьому звання «Кандидата у дійсні члени МАН» у номінаціях:

- математика: «Невідомі і відомі числові послідовності» – Сергій Слінчук, учень 10-А класу (керівник В.І. Слінчук );

- хімія: «Вирощування кристалів» – Павло Завада, учень 10-А класу (керівник С.В. Котюк);

- історія: «Освітяни Житомирського району в роки Великої Вітчизняної війни» – Євген Ремар, учень 10-А класу (керівник С.О. Юзва);

- біологія: «Вплив пестицидів на урожайність рослин» – Юлія Котелянець, учениця 9-Г класу (керівник О.П. Завада).

Учні гімназії приймали участь у конкурсі, присвяченому Шевченківським дням і переможцями районного етапу стали:

- у номінації «Шевченко і державотворення» Сергій Слінчук, учень 10-А класу (керівник С.М. Катуніна);

- у номінації «Образотворче мистецтво» Анна Кулініч, учениця 8-Г класу (керівник Н.І. Маляновська).

Учні приймали участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» і відмінний результат показали учень 7-А класу Микола Назаренко та учень 10 класу Сергій Слінчук (вчитель В.І. Слінчук).

Переможцями районного конкурсу «Вчитель року» стали:

- у номінації «Вчитель історії» - С.О. Юзва;

- у номінації «Вчитель української мови» - О.Л. Ковальчук;

- у номінації «Вчитель фізики» - Т.М. Гриценко;

- у номінації «Вчитель фізкультури» - С.Ю. Процик;

- у номінації «Вчитель музики» - О.В. Тарасюк.

Призерами конкурсу «Класний керівник року» стали Т.І. Звінеревська О.М. Костюк – вчителі початкових класів.

Команда вчителів посіла ІІІ місце в районній спартакіаді серед вчителів Житомирського району у загально-командному заліку, команда учнів - І місце з легкої атлетики, ІІ місце з міні-футболу.

Відділ освіти Житомирської райдержадміністрації нагородив грамотою Новогуйвинську гімназію за досягнуті успіхи у природоохоронній роботі за активну участь у І етапі акції «Зелені паростки майбутнього».

Гімназія посіла І місце у конкурсі "Кращий навчальний заклад району 2005 року".

2005 – 2006 навчальний рік

Гімназія розпочала співпрацю з Центральним інститутом АПН України над впровадженням програми «Проектування особистісного розвитку гімназиста», автором якої є кандидат педагогічних наук В.О. Киричук.

Вперше у гімназії запроваджено День науки, у рамках якого до шкільних предметних олімпіад залучаються усі учні 3 - 11 класів.

Гімназію закінчили 47 випускників, серед яких 7 нагороджено золотою медаллю і 1 – срібною.

34 випускники взяли участь у пробному незалежному зовнішньому оцінюванні і підтвердили свої знання.

Учні гімназії одержали 59 призових місць у районних предметних олімпіадах, 11 – обласних, ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді ІV етапу з трудового навчання (вчитель П.А. Поліщук).

На захисті науково-дослідних робіт Малої академії наук України учень 11 класу Сергій Слінчук став абсолютним чемпіоном області у номінації «Математика» (вчитель В.І. Слінчук, робота «Задача про пінгвіни і, як її наслідок, - зворотня послідовність та деякі її властивості»), учень 11 класу Євген Ремар посів ІІ місце у номінації «Історичне краєзнавство» (вчитель С.О. Юзва, робота «Вчителі Житомирського району у роки Великої Вітчизняної війни»).

Гімназія посіла І місце у конкурсі «Кращий навчальний заклад району 2006 року».

2006 – 2007 навчальний рік

Гімназію закінчили 58 випускників, серед яких 6 нагороджено золотою медаллю, 1 – срібною.

Учні гімназії одержали:

- 50 призових місць у районних предметних олімпіадах, 11 – обласних, ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді ІV етапу з трудового навчання (вчитель П.А. Поліщук);

- І місце у районних змаганнях з міні-футболу серед дівчат;

- І місце у районних змаганнях з футболу серед юнаків;

- ІІІ місце у районних змаганнях з баскетболу серед дівчат;

- ІІ місце в обласному конкурсі «Чуття єдиної родини»;

- IV місце в обласному конкурсі «Нащадки козацької слави»;

- ІV місце в обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я»;

- І місце у районній спартакіаді «Шкільне багатоборство»;

- І місце у районних спортивних змаганнях «Старти надій».

2007 – 2008 навчальний рік

Рішенням 13 сесії 5 скликання Житомирської районної ради від 12 січня 2008 року затверджено Статут Новогуйвинської гімназії і проведено державну реєстрацію змін до установчих документів 22 лютого 2008 року.

Наказом №186 від 30.05.2008 року управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації гімназія здійснює педагогічний експеримент за темою «Проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу».

Гімназію закінчили 81 випускник, серед яких 7 нагороджено золотою медаллю, 1 – срібною.

У районних олімпіадах брало участь 100 учнів гімназії (це 18% від загальної кількості), серед яких 44 учні стали призерами (це 40% від усіх учасників районних предметних олімпіад): 24 учні посіли І місце; 9 учнів – ІІ місце; 11 учнів – ІІІ місце.

В обласних олімпіадах з предметів брало участь 25 учнів, які виборали 10 призових місць: Дзюблик Сергій (11-В клас) ІІІ місце з математики, вчитель В.А. Скрицька; ІІ місце з фізики, вчитель І.С. Муравська; І місце з хімії, вчитель С.В. Котюк; Єфіменко Лілія (10-А клас) ІІІ місце з математики, вчитель В.І. Слінчук; Рудік Інна (9-А клас) ІІ місце з географії, вчитель Л.М. Шкляр; Захарчук Ольга (9-А клас) ІІ місце, Креденцем Ірина (11-Б клас) ІІІ місце з трудового навчання, вчитель М.Т. Дубницька; Герасимчук В’ячеслав (9-Б клас) І місце, Бордюг Володимир (11-А клас) ІІ місце, Котляр Павло (11- А клас) ІІІ місце з трудового навчання, вчитель П.А. Поліщук.

Учасником ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії став учень 11-В класу – Дзюблик Сергій (вчитель С.В. Котюк), а переможцем (ІІ місце) республіканської олімпіади з трудового навчання – учень 9-Б класу Герасимчук В’ячеслав (вчитель П.А. Поліщук)

Учні гімназії приймали участь у написанні та захисті науково-дослідних робіт Малої академії наук у секціях:

- історичне краєзнавство: Євтух Ірина (9-А клас, керівник Г.І. Лойко);

- математика: Захарчук Ольга (9-Б клас, керівник Н.Л. Мазур);

- філологія: Матасюк Дар’я (11-В клас, керівник О.Ф. Ярошенко) та Близнюк Катерина (11-Б клас, керівник І.І. Непомняща);

- екологія: Головіна Марина (11-Б клас, керівник О.П. Завада);

- хімія: Назаренко Микола (10-А клас, керівник С.В. Котюк);

- біологія людини: Табаченко Михайло (11-В клас, керівники О.П. Завада, С.В. Котюк).

Призером обласного етапу (ІІІ місце) захисту науково-дослідних робіт став Табаченко Михайло.

Гімназисти приймали участь у різноманітних конкурсах дитячої творчості:

- переможцями районного етапу конкурсу «Шевченкіана» стали: Сивак Ганна (11-Б клас) у номінації «Історія і державотворення», керівник С.М. Катуніна; Тетера Ірина (8-В клас) у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», керівник М.Т. Дубницька; Бондаренко Наталія (7-А клас) у номінації «Образотворче мистецтво», керівник Н.І. Маляновська;

- переможцем районного конкурсу «Мої права» стала учениця 11-В класу Шутенко Оксана, керівник С.М. Катуніна;

- переможцем районного та обласного етапів конкурсу «Краса і біль України» стала пошуково-дослідницька група учнів 7-А класу, керівник Л.М. Шкляр;

- призерами районного етапу конкурсу знавців української мови імені П. Яцика стали: Рубцова Наталія (І місце, 6-Б клас, вчитель В.А. Шевчук), Звінеревська Богдана (ІІ місце, 8-В клас, вчитель Ж.Ф. Трубєнкова), Левківська Ірина (ІІІ місце, 11-Б клас, вчитель О.Ф. Ярошенко), Захарчук Ольга (ІІІ місце, 9-А клас, вчитель В.А. Шевчук);

- здобули І місце в обласному фестивалі учнівської молоді «Лідери Житомирщини» у номінації «Художня фотографія»;

- роботи учасників конкурсу малюнків «Невідома Антарктида» були представлені в Австралії;

- команда "Жуки" одержала І місце в обласних змаганнях «Ігри чемпіонів» та нагороджена путівкою у Міжнародний дитячий табір Артек, де прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях;

- здобули ІІІ місце в обласному фестивалі «Нащадки козацької слави»;

- І місце у районних змаганнях з міні-футболу серед дівчат;

- І місце у районних змаганнях зі шкільного багатоборства;

- І місце у загально-командному заліку районної спартакіади серед школярів;

- І місце в обласному конкурсі «Людина та ліс» у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»;

- стали призерами в обласному турі Всеукраїнського екологічного фестивалю «Свіжий вітер» у номінації «Екологічна мода»;

- посіли І місце у районному конкурсі юних фотоаматорів «Світ, в якому я живу» у номінаціях «Хроніка шкільного життя» та «Пейзаж».

Активну участь учні гімназії взяли у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2008»: серед 65 учасників 12 одержали відмінний результат, 30 – добрий, що становить 70% від усіх учасників.

Творчо та плідно трудилися вчителі гімназії, підтвердженням чого є перемога у конкурсі «Вчитель року-2008» районного рівня:

- у номінації «Вчитель початкових класів» – І.С. Білецька;

- у номінації «Вчитель фізичного виховання» – Г.З. Мінчук;

- у номінації «Вчитель історії» – С.О. Юзва;

- у номінації «Вчитель зарубіжної літератури» – І.І. Черниш;

- у номінації «Вчитель біології» – О.П. Завада.

Лауреатом обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2008» у номінації «Вчитель історії» стала Юзва С.О.

Переможцями районної педагогічної виставки «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки в 2007-2008 н.р.» стали: В.І. Слінчук, О.П. Путіліна, С.В. Котюк, Н.В. Семенова.

- здобули ІІІ місце в обласному фестивалі «Нащадки козацької слави»;

- І місце у районних змаганнях з міні-футболу серед дівчат;

- І місце у районних змаганнях зі шкільного багатоборства;

- І місце у загально-командному заліку районної спартакіади серед школярів;

- І місце в обласному конкурсі «Людина та ліс» у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»;

- стали призерами в обласному турі Всеукраїнського екологічного фестивалю «Свіжий вітер» у номінації «Екологічна мода»;

- посіли І місце у районному конкурсі юних фотоаматорів «Світ, в якому я живу» у номінаціях «Хроніка шкільного життя» та «Пейзаж».

Активну участь учні гімназії взяли у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2008»: серед 65 учасників 12 одержали відмінний результат, 30 – добрий, що становить 70% від усіх учасників.

Творчо та плідно трудилися вчителі гімназії, підтвердженням чого є перемога у конкурсі «Вчитель року-2008» районного рівня:

- у номінації «Вчитель початкових класів» – І.С. Білецька;

- у номінації «Вчитель фізичного виховання» – Г.З. Мінчук;

- у номінації «Вчитель історії» – С.О. Юзва;

- у номінації «Вчитель зарубіжної літератури» – І.І. Черниш;

- у номінації «Вчитель біології» – О.П. Завада.

Лауреатом обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2008» у номінації «Вчитель історії» стала Юзва С.О.

Переможцями районної педагогічної виставки «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки в 2007-2008 н.р.» стали: В.І. Слінчук, О.П. Путіліна, С.В. Котюк, Н.В. Семенова.

Гімназія посіла І місце у конкурсі "Кращий навчальний заклад району 2008 року".

2008 – 2009 навчальний рік

На базі гімназії відбулася виїзна колегія обласного управління освіти Житомирської обласної державної адміністрації (25 вересня 2008 року).

15-16 жовтня 2008 року вперше у Житомирському районі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування ціннісних орієнтацій навчальної діяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів у контексті сучасних вимог до освіти», у якій взяло участь 200 чоловік, серед яких 3 доктори педагогічних наук (з них 2 професори), 14 кандидатів педагогічних наук (з них 2 докторанти), 1 кандидат фізико-математичних наук, 21 аспірант, 91 директорів та їх заступників, 30 практичних психологів та соціальних педагогів, 40 учителів. До роботи конференції долучилися представники Луганської, Херсонської, Харківської областей.

Відкрито учнівське наукове товариство «Ерудит» як філію територіального відділення Малої академії наук України.

Учні гімназії здобули:

- 49 призових місць у районних предметних олімпіадах, серед них І місць - 28, ІІ місць - 13, ІІІ місць - 8;

- ІІІ місце у районних змаганнях з міні-футболу серед дівчат;

- ІІ місце у районних змаганнях з баскетболу серед хлопчиків;

- ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу серед хлопчиків;

- І місце у ІІ етапі конкурсу «Барви Полісся» у номінаціях: «Галерея кімнатних рослин» (учениця 8-А класу Ірина Завада, керівник О.П. Завада); «День юного натураліста» (члени гуртка «Юні натуралісти» під керівництвом О.П.Завади); «2008 рік – рік пам’яті жертв голодомору» (методична комісія класних керівників);

- ІІІ місце в обласному конкурсі «Мирний космос» у номінації «М’яка іграшка» (учениця 8-Б класу Ніна Ничипорук);

- І місце у ІІ етапі конкурсу «Краса і біль України» у номінаціях «Скривджена земля» та «Свята спадщина»;

- призові місця у ІІ етапі конкурсу, присвяченому Шевченківським дням у номінаціях: історія державотворення, українська мова та література.

Колектив гімназії одержав:

- І місце у районному конкурсі «Кухар року» (В.О. Массаніна);

- І місце в обласному конкурсі «Модель учнівського самоврядування» (проект «Учнівська республіка», керівник О.М. Костюк);

- І місце у ІІ етапі конкурсу на кращий (проект «Школа сприяння здоров’ю», керівник Н.В. Семенова);

- І місце в обласному конкурсі-огляді оздоровчих таборів (проект «Університет здоров’я», керівник Н.В. Семенова);

- перемогу у педагогічній виставці «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки» (керівник В.І. Слінчук).

У конкурсі «Вчитель року – 2009» призерами стали: О.Ф. Ярошенко (І місце, номінація «Українська мова і література»), Т.О. Ємець (ІІІ місце, номінація «Англійська мова»), Т.М. Гриценко (ІІ місце, номінація «Інформатика»).

Гімназія посіла І місце у конкурсі «Кращий навчальний заклад району 2010 року»

За наказом обласного управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації №186 від 30 травня 2008 року гімназія одержала статус експериментального закладу регіонального рівня "Проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу в загальноосвітньому навчальному закладі"

2009-2010 навчальний рік

Новогуйвинська гімназія отримала першість у районних предметних олімпіадах – 40 призових місць. На ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах 10 учнів одержали дипломи: з історії , права, математики та трудового навчання Ірина Тюрменко (вчителі С.М. Катуніна, Л.О. Фадєєва, М.Т. Дубницька), з історії Ірина Гончаренко (вчитель С.О. Юзва), з хімії В’ячеслав Турін (вчитель С.В. Котюк), з трудового навчання В’ячеслав Герасимчук, Вадим Юрков, Олександр Федоров, Ольга Захарчук (вчителі П.А. Поліщук, М.Т. Дубницька).

Учні гімназії брали активну участь у конкурсі-захисті Малої академії наук. Було на захист представлено 11 робіт. Призером (ІІІ місце) стала Ольга Вахнюк (вчитель С.М. Катуніна).

Крім того, навчальний рік приніс досягнення:

1) перемогу на ІІІ етапі конкурсу, присвяченому Шевченківським дням - Дарина Бойчук, вчитель С.М. Катуніна;

2) перемогу на ІІІ етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика - Наталія Рубцова, вчитель В.А. Шевчук;

3) перемогу обласного рівня у конкурсі «Історія сіл і міст України» - Богдана Звінеревська, вчитель Т.І. Звінеревська;

4) відмічений грамотою обласного управління виступ групи учнів та вчителів під керівництвом В.О. Красногорської на презентації конкурсних робіт «Чуття єдиної родини»;

5) перемогу у районному конкурсі художньої самодіяльності (музичний супровід О.В. Тарасюк);

6) перемогу вчителів у конкурсі «Вчитель року» (В.А. Скрицька, О.В.Тарасюк);

7) перемогу у районній виставці «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки».

Учні гімназії у районних спортивних змаганнях одержали ІІ загальне місце: І місце з футболу, шкільного багатоборства, стартів надій, ІІІ місце з легкої атлетики та волейболу.

2010-2011 навчальний рік

Учні гімназії виборали 48 призових місць у ІІ етапі предметних олімпіад та 8 – у ІІІ етапі: диплом І ступеня у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання одержав Олександр Федоров (учень 11-А класу), вчитель П.А. Поліщук; диплом ІІ ступеня з хімії одержали Владислав Турін (учень 10-А класу) та Дарина Захарчук, вчитель С.В. Котюк; з трудового навчання Олександр Бірюк (учень 8-Б класу), вчитель П.А. Поліщук; диплом ІІІ ступеня з історії одержав Микола Гуменюк (учень 8-Б класу), вчитель С.М. Катуніна; з трудового навчання – Олена Чорна (учениця 9-Б класу), вчитель М.Т. Дубницька, та Олександр Тимошик (учень 11-А класу), вчитель П.А. Поліщук.

У конкурсі-захисті учнівських науково-дослідних робіт Малої академії наук України приймало участь 8 учнів гімназії. Призерами (ІІІ місце) обласного етапу стали: Наталія Рубцова (учениця 9-Б класу) у секції «українська мова», вчитель В.А. Шевчук; Максим Обіход (учень 10-А класу) у секції «макро та мікроекономіка», вчитель В.І. Слінчук.

Призерами ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови стали: Діана Волинець (учениця 5-Б класу), вчитель І.М. Дем’янчук; Катерина Загородня (учениця 6-Б класу), вчитель Ж.Ф. Трубєнкова; Юлія Бойко (учениця 7-В класу), вчитель О.Л. Ковальчук; Інна Кілімінська (учениця 8-А класу), вчитель Ж.Ф. Трубєнкова; Наталія Рубцова (учениця 9-Б класу), Тетяна Журій (учениця 10-А класу), вчитель В.А. Шевчук; Ніна Рясенчук (учениця 11-Б класу), вчитель О.Ф. Ярошенко.

Призерами ІІ етапу конкурсу, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Україна і державотворення» стала Богдана Звінеревська (учениця 11-Б класу), вчитель С.М. Катуніна; у номінації «українська мова» Еліна Авдєєва (учениця 10-Б класу), вчитель О.Л. Ковальчук.

Призером ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської творчості імені Т. Шевченка стала Дарія Ярошенко (учениця 11-Б класу), вчитель О.Ф. Ярошенко.

Команда гімназії «Дельта+» виборола ІІ місце серед команд області у ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних математиків, керівники команди В.І. Слінчук та О.С. Жабенко.

Учні гімназії Антон Мацібора та Микола Гуменюк стали призерами (ІІІ місце) конкурсу «МАН-юніор» у номінації «Історик», керівник С.М. Катуніна.

Максим Обіход став призером ІІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук (ІІІ місце) у відділенні «Економіка», керівник В.І. Слінчук.

Вперше у гімназії було проведено учнівську олімпіаду з фізичної культури.

2011-2012 навчальний рік
Новогуйвинська гімназія атестована оцінкою "Атестовано з відзнакою"

Гімназію відвідала польська делегація керівників.

Учні гімназії одержали 50 призових місць у ІІ етапі всеукраїнських предметних олімпіад. Перемогу у ІІІ етапі здобули: диплом І ступеня - з трудового навчання Владислав Турін (учень 11-А класу), вчитель П.А. Поліщук; ІІ ступеня - зматематики Антон Гайструк (учень 8-В класу), вчитель В.А. Скрицька, з англійської мови Ростислав Вольський (учень 11-А класу), вчитель І.В. Гаврилюк, з трудового навчання Владислав Турін (учень 11-А класу), Владислав Марчевський (учень 10 класу), Олександр Бірюк (учень 9-А класу), вчитель П.А. Поліщук; ІІІ ступеня - з математики Катерина Загородня (учениця 7 класу), вчитель Т.М. Гриценко, Владислав Турін (учень 11-А класу), вчитель Л.О. Фадєєва, з історії Микола Гуменюк (учень 9-Б класу), вчитель С.М. Катуніна, з географії Олег Загоруй (учень 11-А класу), вчитель С.В. Воробйова, з української мови та літератури Наталія Рубцова (учениця 10 класу), вчитель В.А. Шевчук; з англійської мови Карина Нестерчук (учениця 9-Б класу), вчитель Т.О. Ємець; з трудового навчання Олена Чорна (учениця 10 класу), вчитель М.Т. Дубницька, Максим Бурахович (учень 9-Б класу), вчитель П.А. Поліщук.

У конкурсі-захисті Малої академії наук приймало участь 8 учнів. Призерами стали: учениця 10 класу Наталія Рубцова (ІІІ місце) у секції «українська мова», керівник В.А. Шевчук; учень 11-А класу Олег Загоруй (ІІ місце), керівник С.В. Воробйова.

Учні, члени наукового товариства «Ерудит», брали участь у турнірах юних математиків, хіміків, істориків, журналістів, географів, біологів, економістів. ІІ місце у ІІ обласному турнірі юних знавців географії посіла команда «Цельсій», керівник С.В. Воробйова. І місце у V обласному турнірі юних математиків здобула команда «Дельта+», керівники В.І. Слінчук та О.С. Жабенко. Команда «Дельта+» стала учасником ХІV Всеукраїнського турніру юних математиків імені Ядренка, який проходив у м.Львові.

Призерами ІІ етапу конкурсу «Вчитель року-2012» стали: І місце здобула І.В. Гаврилюк у номінації «Вчитель англійської мови», ІІ місце – А.В. Босик у номінації «Вчитель фізичної культури».

Учні гімназії стали переможцями різних конкурсів:

1. Регіональний етап 41-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру. І місце - Богдан Ковальчук (учень 8-В класу); ІІІ місце – Олександра Кухарська (учениця 8-В класу), вчитель О.Л. Ковальчук.

2. ІІІ етап конкурсу «Житомирські дивосвіти». ІІ місце – Кристина Горлач, Марина Федорчук; Марина Неборачко (учениці 10 класу).

3. ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика; І місце – Тетяна Смиковська (учениця 4-А класу), вчитель Т.І. Звінеревська; Анна Півень (учениця 5-А класу), вчитель О.Ф. Ярошенко; Катерина Загородня (учениця 7 класу), вчитель Ж.Ф. Трубєнкова; Юлія Бойко (учениця 8-В класу), Анастасія Максимчук (учениця 9-А класу), вчитель – О.Л. Ковальчук; Наталія Рубцова (учениця 10 класу), вчитель В.А. Шевчук; Ірина Клус (учениця 11-Б класу), вчитель О.Л. Ковальчук.

4. ІІ етап ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці: Катерина Загородня (учениця 7 класу), вчитель Ж.Ф. Трубєнкова; Юлія Бойко (учениця 8-В класу), вчитель О.Л. Ковальчук; Наталія Рубцова (учениця 10 класу), вчитель В.А. Шевчук.

5. ІV обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Веселковий дивосвіт». ІІІ місце – Тетяна Сілко (учениця 10 класу), вчитель М.Т. Дубницька.

6. ІІІ етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна». Переможці: пошукова група «Юні садоводи», керівник О.П. Путіліна; гурток «Юні екологи», керівник – О.П. Завада; пошукова група «Юні зоологи», керівник І.С. Білецька; пошукова група «Кухлик меду», керівник О.М. Костюк; пошукова група «Краєзнавці». Лауреати експедиції: пошукова група «Юні дослідники», керівник С.В.Воробйова; пошукова група «Колосок пам’яті», керівник К.М. Піскорська.

7. Обласна етнолого-краєзнавча експедиція «Чуття єдиної родини». Переможець: Ірина Тичина (учениця 8-Б класу), вчитель О.Ф. Ярошенко; лауреат: Дар’я Сокольнікова (учениця 6-А класу), вчитель В.А. Шевчук.

8. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Призери: у номінації «Історія України і державотворення» Антон Мацібора (учень 9-Б класу), вчитель С.М. Катуніна; у номінації «Література» Наталія Рубцова (учениця 10 класу), вчитель В.А. Шевчук.

9. ІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України». Учасник – Антон Мацібора (учень 9-Б класу), вчитель М.Я. Ярова-Боровик.

10. Обласний конкурс «Енергія та середовище». Учасник – Тетяна Сілко (учениця 10 класу), вчитель М.Я. Ярова-Боровик.

Спортивні досягнення учнів: у І етапі Кубку області з більярдного спорту серед чоловіків «Динамічна піраміда» ІІІ місце здобув Микола Кулініч (учень 9-Б класу), керівник П.А. Поліщук; у відкритій першості ДЮВПК «Сатурн» з військово-туристського багатоборства І місце – Микола Кулініч (учень 9-Б класу); ІІ командне місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки у районних змаганнях, керівник Л.Я. Горілий; у районних змаганнях з футболу І місце посіла команда учнів гімназії Андрій Балашкевич, Геннадій Суліма, Роман Процик (учні 11-Б класу), Дмитро Колєснік (учень 11- А класу), Владислав Марчевський (учень 10 класу), Олег Волотівський, Анатолій Виноградов, Віталій Туз, Микола Кулініч (учні 9-Б класу), Дмитро Ярмолюк, Віталій Бучинський (учні 8-А класу); ІІ місце з легкої атлетики; ІІІ місце з волейболу та баскетболу.

Педагогічний та учнівський колектив посіли І місце у конкурсі-огляді художньої самодіяльності, керівники Н.В. Семенова та О.В. Тарасюк.

2012-2013 навчальний рік:
  • перемога учителів у II етапі конкурсу «Вчитель року» (2 дипломи I ступня);
  • перемога учителів у II етапі конкурсу-виставці «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки» (7 дипломів I ступеня);
  • першість у II етапі учнівських предметних олімпіад (43 призових місць);
  • першість серед шкіл району у III етапі учнівських предметних олімпіад (11 призових місць);
  • перемога у II етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України (6 призерів);
  • участь у III етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України та VI етапі учнівських предметних олімпіад;
  • перемога у Всеукраїнському конкурсі «МАН-юніор» (2 дипломи I ступеня);
  • перемога у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів (диплом III ступеня);
  • перше місце у районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності;
  • перемога у конкурсах учнівської творчості (понад 50 дипломів різного рівня).

Кількість працівників – 83.

Кількість учителів – 57, з них 28 вищої категорії та мають педагогічне звання / науковий ступінь:

  • Заслужений працівник освіти – 1;
  • учитель-методист – 15;
  • старший вчитель – 9;
  • кандидат педагогічних наук – 1.

Кількість учнів – 506, з них учнів початкової школи – 240, гімназії – 266. Поглиблено вивчаються українська та англійська мови, математику. Профілі навчання: філологічний та математичний.

2013 – 2014 начальний рік:
  • I місце у другому турі конкурсу Знавців української мови ім. П. Яцика;
  • Більше 120 учнів 1-4 клас приймали участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», «Колосок», «Соняшник»;
  • Фотоконкурс «Світ, в якому я живу» 1 місце у районі;
  • Конкурс «Учитель року» фіналіст обласного етапу Костюк О. М.;
  • перемога учителів у I етапі конкурсу «Вчитель року» (2 дипломи I ступеня);
  • перемога учителів у II конкурсу-виставці «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки» (7 дипломів I ступеня);
  • першість у II етапі учнівських предметних олімпіад (42 призових місць);
  • першість серед шкіл району у III етапі учнівських предметних олімпіад (14 призових місць);
  • перемога у II етапі конкурсу-захиту науково-дослідних робіт МАН України (8 призерів);
  • участь та перемога у III етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України та IV етапів учнівських предметних олімпіад;
  • перемога у Всеукраїнському конкурсі «МАН-юніон» (1 диплом I ступеня);
  • перемога у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів (диплом III ступеня);
  • перше місце у районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності;
  • перемога у конкурсах учнівської творчості (понад 50 дипломів різного рівня).

Загальна кількість працівників – 83.

Кількість учителів – 57, з них 28 вищої категорії та мають педагогічне звання / науковий ступінь:

  • Заслужений працівник освіти – 1;
  • учитель-методист – 12;
  • старший вчитель – 8;
  • Відмінник освіти – 8;
  • üкандидат наук – 2.

Кількість учнів – 546, з них учнів початкової школи – 240, а гімназії – 270.

У гімназії започатковане інклюзивне навчання
2014 – 2015 навчальний рік:
  • Призове місце у конкурсі ім. П. Яцика – Ліщинська Т. (вчитель Звінеревська Т. І.);
  • Переможці обласного конкурсу «Моя батьківщина – Україна»: Петричук О. Б., Путіліна О. П., Костюк О. М.;
  • I особисте місце в змаганнях зі стрільби (Корженко Н.);
  • I місце у районних змаганнях зі стрільби;
  • I місце у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»;
  • I місце у конкурсі «Впоряд» районного етапу військово-патріотичної гри «Джура»;
  • III командне місце в конкурсі «Впоряд» 4-х обласних змагань Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»;
  • команда гімназії посіла II друге місце в обласних змаганнях зі стрільби з нагоди Дня Захисника Вітчизни.

Загальна кількість працівників – 81.

2015-2016 навчальний рік:
  • Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – України» – I місце II етапу;
  • Всеукраїнський конкурс «Deam ECO» – срібна медаль в категорії «Ресурси та енергія»;
  • Всеукраїнський конкурс есе з правознавства – диплом I ступня;
  • Районний конкурс «Молодь обирає здоров’я» – I місце;
  • Районний конкурс інспекторів дорожнього руху – I місце;
  • Обласний конкурс фотоаматорів «Світ, в якому я живу» – десять перших місць;
  • Всеукраїнська акція «Годівничка» - переможці обласного етапу;
  • Обласна виставка «Барви Полісся», номінація: «Екологічний проект» – II місце

Загальна кількість працівників – 81.

Кількість учителів – 50, з них 19 вищої категорії та мають педагогічне звання/науковий ступінь:

  • Заслужений працівник освіти – 1;
  • учитель-методист – 9;
  • старший вчитель – 7;
  • Відмінник освіти України – 4;
  • кандидат наук – 2.
  • до 60% вчителів – випускники гімназії.
2016 - 2017 навчальний рік
Кiлькiсть переглядiв: 895

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930