/Files/images/5CPEnEh27Qc (1).jpg

23 жовтня відбулося традиційне свято "День науки".

Участь в олімпіадах - це щоденна робота на уроках і після них, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. Успіхи в олімпіаді народжують почуття гордості не тільки в переможців цих змагань, а й у їхніх однолітків, вчителів, батьків. Це своєрідний взірець для плекання юної інтелектуальної зміни.

Тож вітаємо переможців І етапу предметних олімпіад.

/Files/images/den_nauki/IMG_7934.JPG

/Files/images/den_nauki/IMG_7970.JPG

Номінація "Українська мова та література"

/Files/images/den_nauki/українська 2.JPG/Files/images/den_nauki/українська 1.JPG

І місце

Карпенко Анна, 5-А клас, вчитель Ярошенко О. Ф.; Павленко Оксана, 6-А клас, вчитель Шевчук В. А.; Андрійчук Дар'я, 7-А клас, вчитель Демянчук І. М.; Нетикша Вероніка, 8-А клас, вчитель Мельник А. В.; Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Ярошенко О. Ф.; Капнік Марія, 10-А клас, вчитель Шевчук В. А.; Загородня Катерина, 11 клас, вчитель Біла О. В.

ІІ місце

Гетьманець Анастасія, 5-А клас, вчитель Ярошенко О. Ф.; Торовіна Вероніка, 6-А, вчитель Шевчук В. А.; Сторчак Дарина, 7-А клас, вчитель Демянчук І. М.; Мельник Олександр, 8-А клас, вчитель Мельник А. В.; Півень Анна, 9-А клас, вчитель Ярошенко О. Ф.; Голуб Анастасія, 10-Б клас, вчитель Демянчук І. М.; Корнєєва Ольга, 11 клас, вчитель Біла О. В.

ІІІ місце

Лаукарт Діана, 5-А клас, вчитель Демянчук І. М., Будько Владислав, 6-А клас, вчитель Біла О. В.; Дорошок Ольга, 6-А клас, вчитель Шевчук В. А.; Грищенко Олександра, вчитель Ковальчук С. В.; Шарафетдінова Валерія, 8-А клас, вчитель Мельник А. В.; Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Біла О. В.; Хропонюк Дар'я, 10-А клас, вчитель Шевчук В. А.; Панчук Марина, 10-А клас, вчитель Шевчук В. А., Сурікова Єлизавета, 11 клас, вчитель Біла О. В.

Номінація "Російська мова та література"

/Files/images/den_nauki/російська 1.JPG

/Files/images/den_nauki/російська 2.JPG

І місце

Лаукарт Діана, 5-А клас, Бондар Марина, 6-В клас, вчитель Гвоздева В. О.; Мельник Павло, 7-А клас, Мельник Олександр, 8-А клас, вчитель Мозгових Л. І.; Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Гвоздева В. О.; Капнік Марія, 10-А клас, вчитель Мозгових Л. І.

ІІ місце

Шахов Даіїл, 5-А клас, Сливінська Анастасія, 6-В клас, вчитель Гвоздева В. О., Андрійчук Олена, 7-А клас, Макшаєва Поліна, 8-А клас, вчитель Мозгових Л. І.; Котвіцька Надія, 9-А клас, вчитель Гвоздева В. О.; Голуб Анастасія, 10-Б клас, вчитель Мозгових Л. І.; Сурікова Єлизавета, 11 клас, вчитель Гвоздева В. О.

ІІІ місце

Зінчук Софія, 5-А клас, Кудрас Надія, 6-А клас, вчитель Гвоздева В. О.; Андрійчук Дар'я, 7-А клас, Нетикша Вероніка, 8-А клас, вчитель Мозгових Л. І.; Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Гвоздева В. О.; Корпан Анжела, 10-Б, вчитель Мозгових Л. І.; Дацик Катерина, Завгородня Дарина, 11 клас, вчитель Гвоздева В. О.

Номінація "Англійська мова"

/Files/images/den_nauki/англійська 1.JPG

/Files/images/den_nauki/англійська мова 2.JPG

І місце

Маслова Дар'я, 8-А клас, Піскорська К. М.; Корнєєва Ольга, 11 клас, вчитель Гаврилюк І. В.

ІІ місце

Гетьманець Анастасія, 5-А клас, вчитель Стаховська С. П., Анучін Максим, 6-А клас, вчитель Тарасевич Н. В., Мельник Павло, 7-А клас, вчитель Гаврилюк І. В.; Мельник Олександр, Макшаєва Поліна, 8-А клас, вчитель Піскорська К. М.; Хитрич Тетяна, 9-Б клас, вчитель Ємець Т. О., Кондратюк Ірина, 10-А клас, вчитель Гаврилюк І. В.

ІІІ місце

Іваненко Дар'я, 5-А клас, вчитель Гаврилюк І. В.; Шахов Даніїл, 5-А клас, вчитель Стаховська С. П.; Бринза Ростислав, 6-А клас, вчитель Тарасевич Н. В., Андрійчук Олена, 7-А клас, вчитель Гаврилюк І. В., Нетикша Вероніка, 8-А клас, вчитель Піскорська К. М.; Тимошин Артур, 9-А клас, вчитель Ємець Т. О.; Капнік Марія, 10-А клас, вчитель Гаврилюк І. В.

Номінація "Математика"

/Files/images/den_nauki/математика 1.JPG

/Files/images/den_nauki/математика 2.JPG

І місце

Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Весельська А. А.; Сак Богдана, 10-А клас, вчитель Слінчук В. І.

ІІ місце

Будько Владислав, 6-А клас, вчитель Ущеповська К. О., Кондратюк Ірина, 10-А клас, вчитель Слінчук В. І.

ІІІ місце

Карпенко Анна, 5-А клас, вчитель Ковальчук С. В.; Завацька Аліна, 6-В клас, вчитель Бикова С. А., Андрійчук Дар'я, 7-А клас, вчитель Ковальчук С. В., Мельник Олександр, 8-А клас, вчитель Ущеповська К. О.,; Поліщук Катерина, 10-А клас, вчитель Слінчук В. І.

Номінація "Фізика"

/Files/images/den_nauki/фізика1.JPG

/Files/images/den_nauki/фізика 2.JPG

ІІ місце

Бігун Ольга, Михайлов Нікіта, 7-А клас, Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Смиковська Г. П.

ІІІ місце

Буяльський Дмитро, 7-А клас, Маслова Дар'я, 8-А клас, Кондратюк Ірина, 10-А, вчитель Смиковська Г. П.

Номінація "Астрономія"

/Files/images/den_nauki/астрономія 1.JPG

/Files/images/den_nauki/астрономія 2.JPG

І місце

Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Смиковська Г. П.

ІІІ місце

Михайлов Нікіта, 7-А клас, Поліщук Катерина, 10-А клас, вчитель Смиковська Г. П.

Номінація "Інформатика та інформаційні технології"

/Files/images/den_nauki/інформатика 1.JPG

/Files/images/den_nauki/інформатика2.JPG

ІІ місце

Будько Владислав, 6-А клас, Андрійчук Дар'я, 7-А клас, Медведєва Вікторія, 10-Б клас, вчитель Весельська А. А.

ІІІ місце

Білоконь Ярина, Багінська Анна, 6-А клас, Завацька Аліна, 6-В клас, Кирилюк Даріна, 7-Б клас, Буяльський Дмитро, 7-А клас, Голуб Анастасія, 10-Б клас, Бугрімов Олександр, Остапчук Анна, 11 клас, вчитель Весельська А. А.

Номінація "Історія"

/Files/images/den_nauki/історія 1.JPG

/Files/images/den_nauki/історія 2.JPG

І місце

Шахов Даніїл, 5-А клас, вчитель Кухарська Л. П., Дорошок Ольга, 6-А клас, Андрійчук Дар'я, 7-А клас, вчитель Власенко В. В., Мельник Олександр, 8-А, Мітнічук Богдан, 9-А клас, Корнєєва Ольга, 11 клас, вчитель Катуніна С. М.

ІІ місце

Ничипорчук Богдан, 5-А клас, вчитель Кухарська Л. П., Будько Владислав, 6-А клас, Бондарчук Владислав, 7-А клас, вчитель Власенко В. В., Маслова Дар'я, 8-А клас, вчитель Катуніна С. М., Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Кухарська Л. П., Загородня Катерина, 11 клас, вчитель Катуніна С. М.

ІІІ місце

Ціпоренко Микола, 5-В клас, вчитель Кухарська Л. П., Кудрас Надія, 6-А клас, Шуляківський Владислав, 7-А клас, вчитель Власенко В. В., Нетикша Вероніка, 8-А клас, Котвіцька Надія, 9-А клас, Капнік Марія, 10-А клас, Остапчук Анна, 11 клас, вчитель Катуніна С. М.

Номінація "Біологія"

/Files/images/den_nauki/біологія 1.JPG

/Files/images/den_nauki/біологія 2.JPG

І місце

Гетьманець Анастасія, 5-А клас, вчитель Ярова-Боровик М. Я., Нетикша Вероніка, 8-А клас, вчитель Чемоданова В. М.

ІІ місце

Охріменко Максим, 5-А клас, Павленко Оксана, 6-А клас, Шарафетдінова Валерія, 8-А клас, Макшаєва Поліна, 8-А клас, Півень Анна, 9-А клас, Медведєва Вікторія, 10-Б клас, Капнік Марія, 10-А клас, вчитель Чемоданова В. М.

ІІІ місце

Шахов Даніїл, Зінчук Софія, Дзюбенко Юлія, 5-А клас, Сливінська Анастасія, 6-В клас, Дорошок Ольга, 6-А клас, Андрійчук Дар'я, 7-А клас, вчитель Ярова-Боровик М. Я., Мельник Олександра, Маслова Дар'я, 8-А клас, Сівченко Вікторія. 8-Б клас, Лисак Тетяна, 9-Б клас, Лежнюк Вікторія, 9-А клас, Панчук Марина, 10-А клас, вчитель Чемоданова В. М., Корнєєва Ольга, 11 клас, вчитель Ярова-Боровик М. Я.

Номінація "Екологія"

/Files/images/den_nauki/екологія.JPG

І місце

Панчук Марина, 10-А клас, вчитель Чемоданова В. М.

ІІ місце

Капнік Марія, 10-А клас, вчитель Чемоданова В. М.

ІІІ місце

Голуб Анастасія, 10-Б клас, вчитель Чемоданова В. М., Дацик Катерина, 11 клас, вчитель Ярова-Боровик М. Я.

Номінація "Географія"

/Files/images/den_nauki/географія 1.JPG

/Files/images/den_nauki/географія 2.JPG

І місце

Анучін Максим, 6-А клас, Андрійчук Дар'я, 7-А клас, вчитель Піскорська К. М., Макшаєва Поліна, 8-А клас, Мітнічук Богдан, 9-А клас, Капнік Марія, 10-А клас, вчитель Пилипович О. М.

ІІ місце

Дорошок Ольга, 6-А клас, Михайлов Нікіта, 7-А клас, вчитель Піскорська К. М., Шарафетдінова Валерія, 8-А клас, Лисак Тетяна, 9-Б клас, Кондратюк Ірина, 10-А клас, Гусак Святослав, 10-Б клас, вчитель Пилипович О. М.

ІІІ місце

Просова Влада, 6-Б клас, Завацька Аліна, 6-В клас, Сторчак Дарина, 7-А клас, вчитель Піскорська К. М, Маслова Дар'я, 8-А клас, Котвіцька Надія, 9-А клас, Поліщук Катерина, 10-А клас, Вайткус Лаурінас, 10-А клас, вчитель Пилипович О. М.

Номінація "Хімія"

/Files/images/den_nauki/Хімія.JPG

І місце

Мельник Олександр, 8-А клас, Лисак Тетяна, 9-Б клас, Поліщук Катерина, 10-А клас, Дацик Катерина, 11 клас, вчитель Пилипович О. М.

ІІ місце

Шарафетдинова Валерія, Макшаєва Поліна, 8-А клас, Котвіцька Надія, 9-А клас, Кондратюк Ірина, Кудрас Яна, 10-А клас, П'ятницький Віталій, 11 клас, вчитель Пилипович О. М.

ІІІ місце

Нетикша Вероніка, 8-А клас, Корейко Владислав, 9-Б клас, Лозівський Артур, 9-А клас, Гусак Святослав, 10-Б клас, Сурікова Єлизавета, 11 клас, вчитель Пилипович О. М.

Номінація "Економіка"

/Files/images/den_nauki/Економіка.JPG

І місце

Остапчук Анна, 11 клас, вчитель Піскорська К. М.

ІІ місце

Дацик Катерина, 11 клас, вчитель Піскорська К. М.

ІІІ місце

П'ятницький Віталій, 11 клас, вчитель Піскорська К. М.

Номінація "Правознавство"

/Files/images/den_nauki/Право.JPG

І місце

Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Катуніна С. М.

ІІ місце

Лисак Тетяна, 9-Б клас, Корнєєва Ольга, 11 клас, вчитель Катуніна С. М.

ІІІ місце

Півень Анна, 9-А клас, Капнік Марія, Панчук Марина, 10-А клас, Голуб Анастасія, 10-Б клас, Остапчук Анна, 11 клас, вчитель Катуніна С. М.

Номінація "Трудове навчання"

/Files/images/den_nauki/трудове 1.JPG

/Files/images/den_nauki/трудове 2.JPG

/Files/images/den_nauki/трудове 3.JPG

/Files/images/den_nauki/трудове 4.JPG

Найкращі знавці предметів

/Files/images/den_nauki/кращі знавці.JPG

Українська мова та література: Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Ярошенко О. Ф.
Математика: Сак Богдана, 10-А клас, вчитель Слінчук В. І.
Англійська мова: Маслова Дар'я, 8-А клас, вчитель Піскорська К. М.
Зарубіжна література та російська мова: Мельник Олександр, 8-А клас, вчителі Мозгових Л. І. та Шпаківська В. С.
Біологія: Нетикша Вероніка, 8-А клас, вчитель Чемоданова В. М.
Географія: Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Пилипович О. М.
Правознавство: Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Катуніна С. М.
Історія: Мітнічук Богдан, 9-А клас, вчитель Катуніна С. М.
Астрономія: Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Смиковська Г. П.
Хімія: Лисак Тетяна, 9-Б клас, вчитель Пилипович О. М.
Екологія: Панчук Марина, 10-А клас, вчитель Чемоданова В. М.
Кiлькiсть переглядiв: 492

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930