• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Протягом 2015-2016 навчального року педагогічний колектив гімназії забезпечив професійну, якісну та результативну роботу з обдарованими учнями.

Гімназисти вибороли:

  • 51 призове місце в районних предметних олімпіадах;
  • 16 в обласних та загальне II місце в області;
  • 2 призових місця в конкурсі-захисті МАН в області;
  • 1 місце у всеукраїнському конкурсі-захисті МАН (і це перше місце виборола випускниця 11 кл. Загородня Катерина, науковий керівник Слінчук В. І.);
  • 3 призових місця в обласних інтелектуальних турнірах (керівники команд Катуніна С. М., Шевчук В. А., Слінчук В.І.);
  • 7 призових місць у міжнародному конкурсі знавців української мови та переможця обласного етапу конкурсу Ліщинську Каріну підготувала Звінеревська Т. І.;
  • 3 призових місця в міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка у районі отримали: Глухова Анна, Шахов Данііл, Півень Анна, Корнєєва Ольга (вчителі Ярошенко О. Ф., Демянчук І. М., Біла О. В.);
  • I місце у конкурсі присвяченим Шевченківським дням отримала Корпан Аліна (вчитель Кухарська Л. П.);
  • 14 призових місць в обласних конкурсах;
  • 15 призових місць в районних конкурсах.

У спорті ми вибороли 6 призових місць в районі та 1 в області:

  • Футбол (дівчата) – II місце в районі;
  • Баскетбол (юнаки) – II місце в районі;
  • Баскетбол (дівчата) – II місце в районі;
  • Волейбол (дівчата) – II місце в районі;
  • Старти надій – II місце район;
  • Козацький гарт – II місце район;
  • Обласний футбольний фестиваль «Даруємо радість дітям» - II місце (2005 р. н. дівчата).

Згідно поданням учнівського врядування нагородили грамотами переможців у номінації «Клас року – 2016»:

серед учнів 1-4 класів – 4-А клас (класний керівник ЗвінеревськаТ. І.)

серед учнів 5-8 класів – 8-А клас (класний керівник Катуніна С. М.)

серед учнів 9-11 класів – 9-А клас (класний керівник Ярошенко О. Ф.)

Танцювальний колектив «Мрія» – 9-А клас – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Танцювальний колектив «Посмішка» – 4-А клас (керівник Бойчук Д. А.) – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Танцювальний колектив «Крок до зірок» – 6 класи (керівник Бойчук Д. А.) – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Танцювальний колектив «Веселка» – 5-А клас – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Танцювальний колектив «Драйв» – 8-А клас (керівник Бойчук Д. А.) – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Ансамбль «Дивоквітка» – (керівник Тарасюк О. В.) – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Ансамбль «Юність» – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Дует «Попелюшка» – (керівник Тарасюк О. В.) – за активну участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н. р.

Також іменними грамотами нагороджені:

Собчук Дар'я ( учениця 9-А класу), Нетикша Вероніка (учениця 8-А класу), Самойлова Ірина (учениця 4-А класу) та Лозовський Артур (учень 9-А класу) – за активу участь у районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності 2015-2016 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 1095

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031