Правила безпечної поведінки під час літніх канікул( https://youtu.be/pqYGY9_jHLA )

Акція "Подаруй книгу бібліотеці"

ЄДИНІ ПЕДАГОГІЧНІ ВИМОГИ ДО УЧНІВ

Новогуйвинської гімназії

Загальні правила поведінки

Правила поведінки учнів базуються на Законах України, постановах Міністерства освіти та науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті гімназії.

До початку уроку:

1.1. Учні приходять до гімназії за 10-15 хвилин до першого дзвоника. Учні, які прийшли після першого дзвоника, вважаються такими, що запізнилися.

1.2. При вході в гімназію хлопчики та юнаки знімають головний убір.

1.3. При вході до гімназії учні витирають ноги, вітаються з учителями, технічними працівниками, товаришами, які їх зустрічають.

1.4. У гардеробі знімають верхній одяг, поводять себе тихо, спокійно, роздягаються швидко, не затримуючись. Ігри і метушня у гардеробі заборонені. Відвідування гардероба протягом дня дозволяється лише у присутності працівника гардеробу.

1.5. Після виходу із гардероба перевірити свій зовнішній вигляд, при необхідності привести його у відповідність.

1.6. Учні, які спізнилися, записуються черговим вчителем чи адміністратором, які повідомляють про запізнення класних керівників. Класний керівник зобов’язаний зробити запис про спізнення у щоденник учня.

1.7. В кабінеті чи класній кімнаті необхідно приготувати все необхідне до уроку і по дзвонику на урок зайняти своє місце за партою. На парті не повинно бути нічого зайвого.

1.8. Категорично забороняється приносити до гімназії речі, які не мають відношення до занять.

1.9. Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з гімназії та її території в урочний час.

/Files/images/1443075450-byc-240920150917.jpg

2. Вимоги до учнів на уроці.

2.1. Учні вітають учителя чи інших дорослих стоячи.

2.2. Черговий учень чітко доповідає вчителю про відсутніх.

2.3. Для відповіді учень виходить до дошки . Допускається відповідь сидячи. Цей порядок визначає вчитель.

2.4. Якщо хочеш звернутися до вчителя з питанням, чи бажаєш відповісти, підніми руку. Після дозволу вчителя встань, задай питання, дай відповідь і знову сядь. Привертати до себе увагу вчителя іншим способом забороняється.

2.5. Відповідаючи, стій спокійно. Говорити треба чітко, не поспішаючи. На дошці писати охайно, розбірливо. Якщо хочеш відповідати на питання вчителя, задане класу, підніми руку. Під час уроку, сидячи за робочим столом, учень зобов’язаний стежити за поставою, нахилом голови, розташуванням ніг. Учень зобов’язаний виконувати розпорядження вчителя стосовно правильної постави.

2.6. Уважно слухай пояснення вчителя і відповіді товаришів. Не виправляй відповіді товариша без дозволу вчителя, підказки і списування категорично заборонені.

2.7. Якщо ти не вивчив урок з поважних причин (хвороба, нещастя в сім’ї), попередь вчителя до початку уроку.

2.8. Не запізнюйся на уроки. Заходити до кабінету після дзвоника можна тільки з дозволу учителя, адміністрації або чергового вчителя.

2.9. Пам’ятай, що дзвінок з уроку дається для вчителя, виходити з класу можна лише після того, як учитель промовить «Дякую за урок! Урок закінчено!» Виходити з кабінету спокійно.

2.10. На урок фізичної культури з’являйся у спортивній формі. Учень, який звільнений від уроку за станом здоров’я, повинен бути присутнім на уроці разом с класом у змінному взутті.

2.11. На уроці праці в гімназійну майстерню та кабінет обслуговуючої праці треба приходити в робочому одязі. По закінченню уроку поклади на місце інструменти, прибери своє робоче місце, почисти верстак, виходь на перерву тільки з дозволу вчителя.

2.12. На уроках фізичної культури, під час виконання лабораторних робіт в кабінетах фізики, хімії, біології, в шкільних майстернях та в кабінетах інформатики обов’язково дотримуйтеся інструкцій та виконуй правила з техніки безпеки.

2.13. Учень має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань, які стосуються теми уроку.

3. Правила поведінки під час перерв.

3.1. Перерва для учня розпочинається лише після слів учителя: «Урок закінчено». Перед виходом на перерву обов’язково прибери своє робоче місце.

3.2. На перервах поводь себе тихо, спокійно. Голосно розмовляти, кричати, бігати по сходах і коридорах категорично забороняється.

3.3. Учень зобов’язаний:

3.3.1. Виявляти повагу до старших, поступатися їм дорогою.

3.3.2. Не ображати молодших за себе.

3.3.3. Не смітити, не кидати на підлогу папір та інші непотрібні речі.

3.3.4. Чітко та своєчасно виконувати вимоги чергових учнів та вчителів. Якщо вчитель звернеться до тебе з питанням чи зауваженням, зупинись і уважно вислухай його, не перебиваючи, правильно відреагуй на зауваження.

3.3.5. Ходити по коридору чи східцями, дотримуючись правої сторони.

3.3.6. Культурно поводити себе в їдальні, виконувати правила користування ножем, виделкою, ложкою, серветкою. Не їсти на ходу, кидати на підлогу хліб та іншу їжу.

3.3.7. Обов’язково дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог (мити руки з милом, користуватися серветкою чи рушником).

3.3.8. Після вживання їжі прибирати за собою брудний посуд, поставити на місце стілець, подякувати людям, які приготували їжу і нагодували.

3.3.9. Учні, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі, належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі або черговому вчителю, класному керівнику, адміністрації.

3.3.10. Фізична конфронтація, залякування і знущання над людиною або твариною є неприпустимими формами поведінки учнів у гімназіі та за її межами.

4. Єдині вимоги до зовнішнього вигляду гімназистів.

4.1. Гімназист повинен з’являтися до гімназії у формі, яка є обов’язковою, а також віповідає діловому стилю. Гімназійна форма учня повинна відповідати вимогам положення про гімназійну форму.

4.2. Гімназійна форма має бути бездоганно випрана і випрасувана.

4.3. Взуття повинно бути чистим, у дівчат – на невисокому підборі. Використовувати кросівки до гімназійної форми заборонено.

4.4. Зачіска повинна бути охайною, сучасною.

4.5. Гімназист повинен мати чистий платок, гребінець і при необхідності користуватися ними.

4.6. Учень зобов’язаний слідкувати за чистотою тіла, рук, зубів, носа. Нігті повинні бути доглянутими. Заборонені також яскраві прикраси.

4.7. На свята гімназиста мають бути одягнені урочисто.

4.8. При розмові зі старшими гімназист повинен встати, витягнути руки із кишень. На запитання відповідати спокійно, витримано.

4.9. У приміщеннях гімназії та на її території категорично забороняється палити, вживати алкогольні та слабоалкогольні напої.

4.10. Не допускається вживання нецензурних слів.

5. Вимоги до учнів щодо дотримання ними культури навчальної праці.

5.1. Підручники, зошити, словники, щоденники учнів повинні бути обгорнені.

5.2. Письмове приладдя учня – це ручка, олівець, лінійка, гумка, а також приладдя для виконання завдань з геометрії, образотворчого мистецтва, трудового навчання. Нічого зайвого на парті не повинно бути.

5.3. Зошити учня повинні бути чистими, охайними, з відведеними полями, правильно, грамотно підписаними.

5.4. Не дозволяється починати новий зошит, якщо не використаний повністю старий.

5.5. Обов’язково дотримуватися червоного рядка, полів, запису дати.

5.6. Зошити зберігаються в спеціальній папці.

5.7. Усі записи в зошитах і щоденниках ведуться чітко, охайно, розбірливим почерком.

5.8. Щоденник учня повинен бути в обкладинці. Записи ведуться згідно з інструкціями. Щотижня підписується батьками.

5.9. Не дозволяється витирати, замальовувати написане в зошитах, щоденниках, виривати сторінки.

5.10. Неправильно написане повинно бути охайно закреслене однією лінією.

5.11. Взяту в бібліотеці книгу необхідно обгорнути, у випадку необхідності - підклеїти.

6. Черговий по класу і гімназії.

6.1. Черговий по класу учень під час перерви має перевірити навчальний кабінет, підготувати дошку, забезпечити порядок у кабінеті.

6.2. Черговий учень має право зробити зауваження іншим учням щодо правил поведінки та санітарних правил у навчальному кабінеті.

6.3. Черговий клас по гімназії здійснює чергування згідно з Обов’язками чергового класу, затвердженими на початку навчального року.

6.4. Чергові учні допомагають черговому адміністратору і черговому вчителю у здійсненні контролю за чистотою, порядком, за виконанням всіма учнями цих Правил.

7. При виході з гімназії.

Після закінчення уроків учні виходять з приміщення гімназії організовано . Учні ввічливо прощаються зі старшими і спокійно виходять з приміщення гімназії. При виході з гімназії хлопчики несуть головний убір в руці і одягають його тільки при виході з приміщення. Залишатися в гімназії без потреби не дозволяється.

8. Вимоги до зберігання гімназійного майна.

Всі учні зобов’язані берегти гімназійне майно, бережно поводитися зі своїми речами та речами товаришів. Забороняється псувати парти, дошку, бруднити стіни, двері, вікна в класних кімнатах та коридорах. У випадку нанесення шкоди батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки. Учні повинні оберігати зелені насадження на території гімназії, а також квіти в класних кімнатах та на коридорах.

9. Правила поведінки вдома.

Чітко виконувати розпорядок дня. Систематично займатися фізкультурою та спортом. Розумно використовувати свій вільний час: займатися читанням, технічною та художньою творчістю; брати участь у роботі гуртків; займатися самоосвітою. Старанно виконувати домашнє завдання. По кожному предмету виконуй спочатку усні, а потім письмові завдання. При підготовці усних завдань продумай план майбутньої відповіді. Складай книги і зошити по порядку, відповідальному розкладу уроків наступного дня. Піклуйся про санітарний стан квартири, про затишок в ній. Тримай свій робочий куточок та свою кімнату в порядку. Тримай в порядку свій костюм та взуття. Будь ввічливим і завбачливим не тільки з рідними, але й з сусідами по квартирі.

10. Поведінка поза школою:

10.1. Поводьтесь згідно з правилами культури поведінки в громадських місцях.

10.2. Поступайтесь місцем дорослим у громадських місцях, транспорті.

10.3. Кожен учень повинен бути уважним до дорослих, малих дітей, хворих і людей похилого віку, інвалідів.

10.4. Якщо тротуари відсутні, користуйтесь лівою стороною дороги.

10.5. Бережно ставтесь до природи: не ламайте дерев, квітів, не руйнуйте гнізд птахів, не засмічуйте вулиці.

10.6. Учні не повинні перебувати на вулиці після (за винятком присутності батьків):

20-ої години (1-4 класи);

21-ої години (5-8 класи);

22-ої години (9-11 класи).

11. Прикінцеві положення.

Учні не мають права під час знаходження на території гімназії і при проведенні гімназійних заходів здійснювати дії, небезпечні для життя і здоров’я самого себе та оточуючих.

За порушення цих Правил та Статуту гімназії учні притягуються до відповідальності, до них можуть бути вжиті такі стягнення:

— усне зауваження;

— запис зауваження в щоденник;

— виклик учня самого або з батьками на засідання Ради профілактики.

Ці Правила розповсюджуються на всіх учнів гімназії і є обов’язковими для виконання на всій території гімназії, а також під час усіх заходів, що проводяться закладом.Учні приходять до гімназії за 15 хвилин до початку занять.Перед входом до гімназії учень повинен витерти ноги, у гардеробі зняти верхній одяг і, не поспішаючи, іти на той поверх, де знаходиться його клас. До приходу вчителя учні готують все необхідне до уроку. Підручник, щоденник, зошити мають бути акуратно покладені на парті.

Після того, як вчитель зайшов у клас, входити забороняється. Учні, які запізнилися на урок, допускаються в клас з дозволу директора або його заступників.

Учням забороняється приносити до гімназії речі, які не потрібні для занять. Забороняється користуватись мобільним телефоном під час занять.

Тільки на уроках фізкультури учні повинні з'являтися в спортивній формі, а на заняття в майстерні - в спеціальному одязі.

Учні зустрічають вчителя вставанням.

Без дозволу вчителя або класного керівника ніхто із учнів не має права пересідати за іншу парту.

Учень, який пропустив уроки без поважних причин, допускається до занять лише з дозволу директора, його заступників та з відома класного керівника.

Учні, які бажають відповісти на запитання, поставлені вчителем, або звернутися до вчителя з питанням, повинні підняти руку, поставивши її ліктем на парту.

Після закінчення уроку учні встають тільки після слів вчителя "Урок закінчено".

Вимоги до поведінки учнів на перерві

 1. На перерві учням не дозволяється бігати,кричати.
 2. При появі на поверсі кого-небудь з дорослих учні повинні стати вбік і пропустити їх.
 3. Кожен учень при зверненні до нього чергового вчителя, учня, зобов'язаний назвати своє прізвище і клас.
 4. Учням забороняється заходити до вчительської без дозволу вчителя.

Вимоги до зовнішнього вигляду учнів

 1. Кожний учень зобов'язаний з'являтися до гімназії чистим і охайно одягненим у шкільну форму.
 2. Зачіска повинна бути акуратною.
 3. Під час перебування в гімназії забороняється користуватися косметикою.

Вимоги до збереження майна гімназії

 1. Всі учні зобов'язані берегти майно гімназії, бережно поводитися зі своїми речами та речами товаришів.
 2. Забороняється псувати парту, дошку, бруднити стіни, двері, вікна в класах і коридорах.
 3. Учні повинні оберігати зелені насадження на подвір'ї гімназії та навколо нього.
 4. При пошкодженні майна гімназії батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.

10 порад щодо навчання

Кiлькiсть переглядiв: 1816

Коментарi

 • Acoencetholi

  2017-08-24 23:35:05

  This condition is very tied to the reproductive system and can have several causes such as a results of injury or abnormal the flow of blood in the testicles. Core maca from the supplier energetix is surely an herb that tests quite nicely for many males....

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31